Albatros

Seznam vystřihovánek Albatros

Seznam vystřihovánek AlbatrosProdukce vystřihovánek v nakladatelství Albatros byla v 70. a 80. letech mohutná a měla spolu s časopisem ABC zásadní vliv na rozvoj papírového modelářství u nás. Neznáme nikoho, kdo by měl úplně, ale ÚPLNĚ VŠECHNY vystřihovací výtisky z Albatrosu, co kdy vyšly, včetně exotických zahraničních mutací. Přiložená tabulka je tedy kompletní, jak jen nám sbírky a znalosti dovolují. Věříme ale, že tam moc položek nechybí.
Pokud byste dokázali doplnit chybějící údaj, budeme vám vděčni za informaci, nejlépe s důkazním obrázkem výtisku. Děkujeme za spolupráci!

Excelovský seznam se vám otevře (nebo si jej uložte) po kliknutí na obrázek níže. Tabulka obsahuje poznámkový aparát a umožňuje doplňovat svá vlastní sběratelská data (např. zda a kolik kusů výtisku máte ve své sbírce). Řazení je chronologické dle prvního českého vydání vystřihovánky.
Na prvním listě sešitu je přehled jmen autorů, kteří jsou na druhém listě uvedeni už jen zkratkou. Seznam obsahuje (ve sloupcích dále vpravo) i nám známé zahraniční mutace vystřihovánek.

Přejeme vám zábavné a úspěšné sbírání albatrosek! 😎

Datum poslední aktualizace seznamu: 21. 10. 2017

Seznam vystřihovánek Albatros

© Ing. Stanislav Fajkus, 2017. Soubor publikuji k volnému použití. Pokud z něj budete kdekoli citovat, budu vám vděčný za uvedení zdroje, tj. této www-stránky – děkuji za spolupráci!  -StF-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jsi živý či duch? *